جمعیت بانوان فرهیخته

نشست هم اندیشی مسئولین خانه های دین و زندگی منطقه حاشیه شهر زاهدان

دبیر جمعیت بانوان فرهیخته استان خبر داد:

با حضور مدیر کل محترم اداره تبلیغات اسلامی استان و سرکار خانم پیشداد کارشناس محترم امور اجتماعی استانداری نشست هم اندیشی مسئولین خانه های دین و زندگی منطقه حاشیه شهر زاهدان در روز دوشنبه ۱۶ مهر ماه در اداره کل تبلیغات اسلامی برگزار گردید.

در این نشست سرکار خانم انصاریان و سرکار خانم صفرزایی دبیر ستاد خانه های دین و زندگی گزارش عملکرد تصویری و تشریحی خانه های دین و زندگی در شش ماهه اول سال جاری را ارائه نمودند.

حضرت حجت الاسلام والمسلمین بزمانی گفت : راز موفقیت در حل آسیب های اجتماعی الگو گیری از فرهنگ دینی است و رمز موفقیت در حل آسیب های اجتماعی را مردمی بودن مسئولین و در بین مردم بودن در جهت درک مسائل و مشکلات انان و ارائه راهکار بهتر دانست و اشاره کرد هر کس به اندازه وسع و توان خود در راستای مقابله با اسیب های اجتماعی مسئول است و باید کاری انجام دهد که اگر چنین شود ما شاهد کاهش آسیب های اجتماعی خواهیم بود.

در ادامه هر یک از مسئولین به بیان نقاط قوت و پیشنهادات در خصوص برنامه ها و مشکلات پایگاه های خود پرداختند‌و در پایان مدیر کل محترم با ابراز خوشنودی از این فعالیت جهادی مسئولین خانه های دین ضمن قدردانی در پایان هدیه ای به رسم یاد بود به این بزرگواران اهدا نمودند .