جمعیت بانوان فرهیخته

همسر پورحیدری یا فرهادی زاد؛ معاون جدید بانوان وزارت ورزش

بدون شک اولین جایی که تغییر در آن کلید می‌خورد دفتر جناب وزیر است. برای دفتر وزارتی یا مدیر کل وزارتی وزارت ورزش از برانوش نیک بین که سابقه مدیر کلی چند استان و چند فدراسیون را دارد به عنوان گزینه اصلی نام می‌برند. ضمن این که محمدعلی شجاعی رئیس فدراسیون تیر و کمان هم شانس زیادی دارد. شجاعی جای پای محکمی در تیر و کمان البته ندارد.

برای معاونت همگانی از محمد علیپور رئیس فدراسیون انجمن‌های ورزشی یاد می‌کنند. علیپور که اولین معاونت همگانی را در سازمان ورزش در دوره اصلاحات بنیان نهاد، سال‌ها ریاست فدراسیون همگانی را هم برعهده داشت.

در معاونت قهرمانی محمدرضا داورزنی و دکتر دادکان شانس دارند. داورزنی البته اگر به معاونت قهرمانی بیاید و جانشین سجادی شود نگرانی‌ها بابت والیبال افزایش می‌یابد و از طرفی برای وزیر بخش قهرمانی خیلی اهمیت دارد. دادکان از جایی سفارش شده و داورزنی از یاران و نزدیکان سلطانی‌فر است. در معاونت بانوان از خانم دکتر فریده شجاعی (همسر مرحوم پورحیدری و نایب رئیس سابق فدراسیون فوتبال) و خانم فرهادی‌زاد مدیر کل سابق ورزش بانوان نام می‌برند.

حسن رباطی رئیس اسبق فدراسیون ورزش‌های رزمی و مدیر عامل فعلی شرکت سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی جانشین سیدمناف هاشمی در معاونت منابع انسانی و مالی خواهد شد. در معاونت فرهنگی غلامحسین شعبانی مدیرمسوول دنیای ورزش با علی‌نژاد رئیس فدراسیون ووشو جانشین دکتر احمدی خواهند شد.

دکتر مولوی‌زاده که در زمان ریاست دکتر غفوری‌فرد هم در حراست وزارت ورزش بود به احتمال زیاد مدیرکل حراست خواهد شد. حراست بعد از رفتن رضا حسنی‌خو سرپرست دارد و فاقد مدیر کل است.

فعلا این اخبار تا حدودی موثق به دست ما رسیده است. هر چند که در ورزش هر آن ممکن است تصمیمات تغییر کند ولی آنچه مسلم است تغییرات در بخش‌هایی که گفتیم قطعی است.

امروز عصر مراسم معارفه سلطانی فر با حضور جهانگیری معاون اول رییس جمهور در هتل المپیک برگزار شد تا کار مسعود سلطانی فر رسما از همین امروز کلید بخورد. کاری که یقینا با تغییرات گسترده در معاونت ها و ادارات کل ستادی آغاز خواهد شد.