جمعیت بانوان فرهیخته

بیانیه محکومیت حمله تروریستی به اتوبوس حامل نیروهای مرزبانی سپاه در محور زاهدان- خاش

جمعیت بانوان فرهیخته استان سیستان و بلوچستان حمله تروریستی به اتوبوس حامل نیروهای مرزبانی سپاه در محور زاهدان- خاش را به شدت محکوم کردند.


سبزپوشان مدافع وطن با مشت آهنین،تفاله های باقی مانده تروریست ها راهدف قرار خواهند داد.
به دنبال وقوع حادثه تروریستی حمله انتحاری به اتوبوس حامل نیروهای مرزبانی سپاه در محور زاهدان- خاش، جمعیت بانوان فرهیخته استان با صدور بیانیه ای اعلام کرد: حمله جنایتکارانه تروریست ها سبب می شود که با مشت آهنین و ضربه کوبنده ، پس مانده ها و تفاله های باقی مانده تروریست ها هدف قرار بگیرند.
به گزارش دبیر جمعیت بانوان فرهیخته استان، در این بیانیه آمده است: اندیشه تاریک و نگاه شیطانی تروریست‌های از خدا بی خبر و دل‌های پر کینه آنان نمی‌تواند وحدت و انسجام موجود در میهن مان را تحمل کند، بنابراین هدف خود را ایجاد ناامنی و ترورهای کور قرار داده‌اند اما به فضل الهی تمام توطئه‌هایشان نابود و روز به روز بر اقتدار میهن اسلامی مان افزوده خواهد شد و ان شالله دهه پنجم انقلاب اسلامی همچون دهه‌های پیش با اقتدار بوده و دهه نابودی دشمنان انقلاب و نظام اسلامی از جمله تفاله های باقی مانده تروریست ها در استان سیستان و بلوچستان خواهد بود.
مردم ایران در راهپیمایی بزرگ ۲۲ بهمن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نشان دادند که در برابر قدرت‌های بزرگ سر تسلیم فرود نمی‌آورند، این مردم از ابتدای انقلاب اسلامی با تروریست‌های مزدور مواجه بوده و هستند و تا ریشه‌کنی اینها به تلاش و مبارزه خود ادامه خواهند داد و قطعاً تقاص خون شهیدان‌مان را از این گروهک مزدور خواهیم گرفت.
این اقدام تروریستی و مذبوحانه که منجر به شهادت ۲۷ تن و مجروح شدن ۱۳ نفر از پاسداران غیور و حافظان جان برکف امنیت و اقتدار میهن اسلامی شد، قلوب همه مردم ایران و استان اعم از تشیع و تسنن را جریحه دار کرد.
تصادفی نیست که ایران در همان روز آغاز سیرک ورشو هدف حمله تروریستی قرار می‌گیرد؛ به ویژه زمانی که همدستان همین تروریست ها در خیابانهای ورشو وقوع این حملات تروریستی را جشن می‌گیرند و در فضای مجازی از آن حمایت می‌کنند.
بی تردید آمران و تمام عوامل این اقدام وقیحانه و شوم، با تلاش و همت نیروهای پرتوان امنیتی و انتظامی کشور و استان بزودی به سزای جنایت خود خواهند رسید و بار دیگر همدلی و یکپارچگی ملت ایران در دفاع از آرمان‌های بلند نظام اسلامی و کیان ملی، امیدهای واهی آنها را به یاس تبدیل خواهد کرد.
در پایان جمعیت بانوان فرهیخته استان به همراه دیگر اقشار مردم و مسلمانان اعلام همبستگی کامل خود با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، ضمن محکومیت شدید این حادثه انتحاری تروریستی، این ضایعه را به محضر امام عصر(عج)، رهبر معظم انقلاب، خانواده معظم شهدا و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تسلیت عرض نموده و برای مجروحان این حادثه آرزوی شفای عاجل از خداوند متعال را خواستاراست.

جمعیت بانوان فرهیخته استان سیستان و بلوچستان