جمعیت بانوان فرهیخته

دیدار رئیس ، دبیر و تعدادی از اعضاء جمعیت بانوان فرهیخته با جناب آقای معزی ریاست محترم آموزش و پرورش ناحیه ۲

همکاری در اجرای طرح های جمعیت در مدارس ویژه دانش آموزان و مربیان مقطع متوسطه و پیش دبستانی

دیدار رئیس ، دبیر و تعدادی از اعضاء جمعیت بانوان فرهیخته با جناب آقای معزی ریاست محترم آموزش و پرورش ناحیه ۲ زاهدان در روز یکشنبه ۱۵ اردیبهشت ماه با هدف هویت بخشی به جمعیت بانوان فرهیخته و همکاری در اجرای طرح های جمعیت در مدارس ویژه دانش آموزان و مربیان مقطع متوسطه و پیش دبستانی.
در این نشست در ابتدا با تبریک هفته گرامیداشت مقام معلم از سوی رئیس جمعیت سرکار خانم هاشمی ، ایشان به تشریح جمعیت بانوان فرهیخته و حیطه فعالیت جمعیت پرداختند در ادامه “حسن معزی” ریاست محترم آموزش و پرورش ناحیه ۲ گفتند: آموزش رکن اصلی زندگیست و تا پایان زندگی همچنان ادامه دارد.
وی افزود: توانمند سازی زنان و مردان بخصوص زنان در حاشیه شهر وظیفه بسیار خطیری است چرا که زنان نبض جامعه هستند و نقش اصلی جامعه را ایفا می کنند و قطعا با برنامه ریزی و همکاری این برنامه ها و آموزشها میسر خواهد شد.
ایشان از وجود جمعیت بانوان فرهیخته در این استان ابراز خشنودی کرده و گام مهمی در بهبود روابط و افزایش همکاری در ادارات و نهادها دانستند.وجود جمعیت بانوان فرهیخته در تصمیم گیری و اجرا هر چه بهتر طرح های فرهنگی ،اجتماعی و دینی و همچنین جلوگیری از موازی کاری و هدر رفت سرمایه بسیار موثر خواهد بود.