جمعیت بانوان فرهیخته

گلایه های سرمربی تیم فوتبال بانوان زاگرس از مسئولان شیرازی؛ حاضر نیستند ۱۰۰ میلیون هزینه کنند

گلایه های سرمربی تیم فوتبال بانوان زاگرس از مسئولان شیرازی؛ حاضر نیستند 100 میلیون هزینه کنند

مریم قدرت در خصوص نیمه کاره بودن بازی تیمش مقابل شهرداری بم در هفته هشتم لیگ برتر فوتبال بانوان اظهار داشت:‌ ما از همان روز اول با وعده و وعید مسئولان استان، شهرداری و هیأت فوتبال وارد لیگ شدیم. چون به ما گفتند استارت بزنید،‌حمایت می‌کنیم. قرار بود هم هزینه‌های سفر و هم مطالبات بازیکنان را پرداخت کنند. 

وی افزود: تا دقیقه ۹۰ قبل از شروع لیگ مدیرعامل در نظر داشت تیم را منحل کند اما مسئولان استان اعلام کردند ما در لیگ شرکت کنیم آنها حمایت  می‌کنند. این در حالی است که تا هفته هشتم که سه ماه از لیگ گذشته است ما هنوز یک ریال هم نگرفته‌ایم. سفرهای ما به بدترین شکل و زمینی انجام شده است. 

سرمربی تیم فوتبال بانوان زاگرس شیراز با اشاره به اینکه بازیکنان تیمش در دیدار با شهرداری بم اعتصاب کردند، تصریح کرد: قرار بود روز گذشته قبل از بازی مطالبه بازیکنان پرداخت شود اما این کار صورت نگرفت به همین دلیل بازیکنان حاضر به بازی نشدند. ما مجبور شدیم ۷ نفره وارد زمین شویم اما دقیقه ۲۰ یکی از بازیکنان ما مصدوم شد. به همین دلیل چون بازیکن جایگزین نداشتیم بازی نیمه کاره ماند.

قدرت با بیان اینکه هیچ کدام از مسئولان استان حمایتی از تیم بانوان نداشتند یادآور شد: مسئولان شیراز بی‌خیال هستند. با وجود اینکه رسانه‌ها در شهر مطالب زیادی در خصوص مشکلات تیم بانوان نوشته‌اند اما مسئولان به خودشان نیامدند. تنها تیم لیگ برتری استان هستیم. حتی در بخش مردان هم تیم لیگ برتری فوتبال نداریم. با این شرایط از خدایشان است تیم بانوان منحل شود. آنها میلیاردی برای تیم مردان هزینه می‌کنند اما حاضر نیستند صد میلیون به تیم بانوان بدهند. بازیکنان این هفته را به مسئولان باشگاه فرصت دادند در صورتی که مطالبات پرداخت نشود تیم را منحل می‌کنند. 

وی خاطرنشان کرد: بازیکنان ما کم تجربه و دانش‌آموز هستند. پدر و مادرشان هزینه‌ها را پرداخت می‌کنند اما آنها چقدر می‌توانند کمک کنند؟ شیراز ۱۰ ملی پوش دارد که همه آنها در تیم‌های دیگر بازی می‌کنند. شیراز استعدادهای زیادی دارد اما دلسوز ندارد تا از بازیکنان حمایت شود.