جمعیت بانوان فرهیخته

متشرعی: استارت خوبی مقابل گرگان نداشتیم/ به داوری نباختیم

متشرعی: استارت خوبی مقابل گرگان نداشتیم/ به داوری نباختیم

تیم بسکتبال بانوان پالایش نفت آبادان در مرحله نیمه‌نهایی پلی‌آف مقابل بانوان شهر گرگان بازی را برگزار کرد. این تیم در دور برگشت فرصت جبران را خواهد داشت تا شانس حضور در فینال را پیدا کند.

شایسته متشرعی سرمربی تیم نفت آبادان در این باره اظهار داشت: من از آخرین بازی دور رفت که در کنار تیم قرار گرفتم و ۵۰ روزی که تمرین کردیم از بازیکنانم راضی هستم و آنها عملکرد خوبی داشتند. با هماهنگی که تیم داشت با موفقیت راهی پلی‌آف شدیم و به جمع ۴ تیم برتر صعود کردیم.

وی درباره بازی با گرگان و شکست مقابل این تیم، عنوان کرد: ما در این بازی استارت خوبی نداشتیم. من نمی‌خواهم روی مسائل حاشیه‌ تمرکز کنم. ما این بازی را به داوری نباختیم اما این موضوع تاثیرگذار بود. ما به تیم دیگری هم باخته بودیم اما با یک پرتاب پنالتی.

متشرعی درباره استفاده از بازیکن خارجی، یادآور شد: مهلت جذب بازیکن خارجی گذشته و البته با توجه به شرایط باشگاه نفت نمی‌توانستیم بازیکن خارجی بگیریم.

سرمربی نفت درباره اینکه شما اواسط لیگ آمده بودید و تیم بسته شوده بود، این موضوع را چطور ارزیابی می‌کنید، عنوان کرد: من شرایط را می‌دانستم و قبول کردم. من مرد جنگم.

وی همچنین در پاسخ به این سوال که برنامه‌تان برای بازی برگشت مقابل گرگان چیست، تصریح کرد: ما برنامه‌ریزی کرده‌ایم و قدرتمندانه مقابل این تیم بازی می‌کنیم.