جمعیت بانوان فرهیخته

عباسعلی: بانوان ایران در المپیک توکیو سربلند خواهند شد/ برای شادی مردم هر سختی را تحمل می کنیم

عباسعلی: بانوان ایران در المپیک توکیو سربلند خواهند شد/ برای شادی مردم هر سختی را تحمل می کنیم

به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، حمیده عباسعلی شرایط کاراته بانوان را خوب توصیف کرد و اظهار داشت: خوشبختانه در رنکینگ بانوان کاراته کأی ایران وضعیت خوبی دارند بطوریکه من در رنکینگ اول هستم، سارا بهمنیار دوم، رزیتا علیپور  هفتم و طراوت خاکسار پنجم است و ۳ رویداد مهم امارات، اتریش و مراکش را برای کسب سهمیه پیش رو داریم. امیدوارم در همین مراحل حضور ما در المپیک قطعی شود و اگر یک درصد این اتفاق رخ ندهد، مسابقاتی که در اردیبهشت ماه سال آینده برگزار می شود، آخرین فرصت المپیکی شدن را برای ما فراهم خواهد کرد.

عباسعلی ادامه داد: آنچه مسلم است انتظار زیادی برای مدال آوری کاراته ایران در المپیک ۲۰۲۰ وجود دارد اما ما با کمال آرامش و جدیت به کار خود ادامه می دهیم تا بتوانیم با توجه به حساسیت رویداد معتبری چون بازی های المپیک در بهترین شرایط روحی و روانی مسابقه داده و نتایج مورد نظر را بگیریم.

این قهرمان کاراته با اشاره به بازیهای المپیک اظهار داشت: از فرصت المپیکی شدن کاراته برای مدال آوری ایران استفاده می کنیم. قطعا تک تک اعضای کاروان سختی های تمرین را به جان می خرند تا در نهایت مردم شاد شوند. مردم از نتایج قهرمانان خود احساس غرور می کنند و شاد می شوند. ما هم  نسبت به این علاقمندی ها احساس مسئولیت داریم و بیشترین تلاش را خواهیم کرد.

عباسعلی حمایت فدراسیون را در راستای آماده سازی کاراته ایران برای حضور در بازی های المپیک ستود و گفت:  شخصا قول مدال نمی دهم اما جامعه کاراته بدون شک با بالاترین تلاش به کار خود برای عزت و سربلندی ورزش ایران ادامه خواهد داد.

وی وضعیت بانوان کاروان ورزشی ایران را هم خوب توصیف کرد و اظهار داشت: شکی نیست که بانوان ایران به پیشرفت های قابل ملاحظه ای رسیدند و اکنون نیز می توانند موجبات سربلندی جامعه ورزش را در المپیک رقم بزنند.